VirtualBus to bezpłatny symulator kierowania autobusami komunikacji miejskiej i podmiejskiej. vBus jest owocem działalności projektu pod tą samą nazwą, zrzeszającego programistów, modelarzy 3D, grafików i zwykłych ludzi, którzy swą pracą dopieszczali i wzbogacali nie tylko sam symulator, ale i zaplecze w postaci bogatego pakietu dodatków i dokumentacji.

VirtualBus.info

oficjalne wsparcie darmowego symulatora autobusu


go to english.virtualbus.info najnowsza wersja: a6c rc3.1

Pobieranie i instalacja

W internecie na pewno spotkasz wiele nieautoryzowanych źródeł, z których będziesz mógł ściągnąć nasz symulator. Ale uważaj! Te archiwa mogą zawierać wersje przestarzałe, zmodyfikowane, uszkodzone lub zawirusowane. Najbezpieczniej pobrać pliki instalacyjne z naszych serwerów.

Załóż konto na forum

To nic nie kosztuje, a konto daje Ci samo korzysci - nie dość, że możesz otrzymać profesjonalną pomoc, to uzyskasz dostęp do wszystkich oficjalnych dodatków! Opłaca się, prawda?

Jak to zrobić

Wejdź na forum i naciśnij link Register Now! w nagłówku. Po zaakceptowaniu regulaminu forum, wypełnij uważnie formularz i prześlij dane przyciskiem Register. Jeśli wszystkie dane wprowadziłeś prawidłowo, pojawi się komunikat informujący o wysłaniu pod Twój adres mailowy listu aktywacyjnego. Gdy dotrze on do Twojej skrzynki, postępuj dokładnie według zawartych w nim instrukcji.

Aby móc pobierać pliki z forum - MUSISZ AKTYWOWAĆ SWOJE KONTO klikając w link znajdujący się w przesłanym do Ciebie mailu.

Pobierz odpowiednią wersję

Najlepiej pobrać najnowszą wersję. Link do niej znajdziesz na forum, na stronie domowej VirtualBusa oraz w Centrum Pobierania na forum, w kategorii Programy i subkategorii VirtualBus.

Instalacja

Już minęły czasy, kiedy to symulator należało wypakowywać w odpowiednie miejsce i po prostu działał. Twórcy postawili na bezpieczniejsze i łatwiejsze rozwiązanie, jakim jest instalacja. Wystarczy uruchomić pobrany program instalacyjny i dać się poprowadzić przez kilka prostych kroków. Następnie instalator sam wypakuje niezbędne pliki i stworzy skróty prowadzące do symulatora i deinstalatora.

Autor oryginalnego artykułu: Krzychu025Spis treści


Copyright by VirtualBus.info. Wszelkie prawa zastrzeżone